ROV05H561K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H561K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 560V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H561K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H561K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H561K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 560V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4783 pcs Duomenų lapas ROV05H561K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 560V Varistorio įtampa (min) 504V
Varistorio įtampa (maks.) 616V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai F16487-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 460V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 350V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 25J Išsamus aprašymas 560V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 800A Talpa @ dažnumas 50pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05H511K-S
ROV05H511K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 510V 800A DISC 5MM
Sandelyje: 4243 pcs
parsisiųsti: ROV05H511K-S.pdf
RFQ
ROV05H561K-S
ROV05H561K-S
apibūdinimas: VARISTOR 560V 800A DISC 5MM
Sandelyje: 5158 pcs
parsisiųsti: ROV05H561K-S.pdf
RFQ
ROV05H560K-2
ROV05H560K-2
apibūdinimas: VARISTOR 56V 250A DISC 5MM
parsisiųsti: ROV05H560K-2.pdf
ROV05H561K-S-2
ROV05H561K-S-2