ROV05H560K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05H560K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 56V 250A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05H560K.pdf
  • Pranešimas
ROV05H560K specifikacijos
Dalies numeris ROV05H560K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 56V 250A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5646 pcs Duomenų lapas ROV05H560K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai E86620-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 45V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 2.2J Išsamus aprašymas 56V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 250A Talpa @ dažnumas 640pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV05H560K-S-2
ROV05H560K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 56V 250A DISC 5MM