ROV05-330K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05-330K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05-330K.pdf
  • Pranešimas
ROV05-330K specifikacijos
Dalies numeris ROV05-330K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 33V 100A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6023 pcs Duomenų lapas ROV05-330K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 33V Varistorio įtampa (min) 29.7V
Varistorio įtampa (maks.) 36.3V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai C77278-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.1J Išsamus aprašymas 33V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 834pF @ 1kHz