ROV05-301K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV05-301K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 300V 400A DISC 5MM
Duomenų lapai: ROV05-301K.pdf
  • Pranešimas
ROV05-301K specifikacijos
Dalies numeris ROV05-301K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 300V 400A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5218 pcs Duomenų lapas ROV05-301K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 300V Varistorio įtampa (min) 270V
Varistorio įtampa (maks.) 330V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai D90226-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 250V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 195V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 10.5J Išsamus aprašymas 300V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 400A Talpa @ dažnumas 65pF @ 1kHz