MAC12HCDG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MAC12HCDG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAC12HCDG
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC 400V 12A TO220AB
Duomenų lapai: 1.MAC12HCDG.pdf2.MAC12HCDG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MAC12HCDG specifikacijos
Dalies numeris MAC12HCDG Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC 400V 12A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68021 pcs Duomenų lapas 1.MAC12HCDG.pdf2.MAC12HCDG.pdf
Įtampa - išjungta būsena 400V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Triacio tipas Standard Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas TRIAC Standard 400V 12A Through Hole TO-220AB Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 12A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 100A @ 60Hz Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 60mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA Konfigūracija Single