MAC12HCM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MAC12HCM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAC12HCM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRIAC 600V 12A TO220AB
Duomenų lapai: MAC12HCM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAC12HCM specifikacijos
Dalies numeris MAC12HCM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TRIAC 600V 12A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5796 pcs Duomenų lapas MAC12HCM.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Triacio tipas Standard Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas TRIAC Standard 600V 12A Through Hole TO-220AB
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 12A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 100A @ 60Hz
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 60mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA