LVR125S-240
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVR125S-240 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR125S-240
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 240V 1.25A RADIAL
Duomenų lapai: 1.LVR125S-240.pdf2.LVR125S-240.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LVR125S-240 specifikacijos
Dalies numeris LVR125S-240 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 240V 1.25A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112487 pcs Duomenų lapas 1.LVR125S-240.pdf2.LVR125S-240.pdf
Įtampa - maks 240V (265V Int) Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 23s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.835" Dia x 0.209" T (21.20mm x 5.30mm) Serija PolySwitch®, LVR
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 440 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 165 mOhms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai RF3176-000
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.400" (10.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.079" (27.40mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) 1.25A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 2.5A Dabartinis - maks 12.5A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.25A Patvirtinimai CQC, CSA, TUV, UL