LVR100S-240
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVR100S-240 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR100S-240
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 240V 1A RADIAL
Duomenų lapai: 1.LVR100S-240.pdf2.LVR100S-240.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LVR100S-240 specifikacijos
Dalies numeris LVR100S-240 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 240V 1A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107170 pcs Duomenų lapas 1.LVR100S-240.pdf2.LVR100S-240.pdf
Įtampa - maks 240V (265V Int) Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 21s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.736" Dia x 0.201" T (18.70mm x 5.10mm) Serija PolySwitch®, LVR
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 580 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 218 mOhms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai RF3175-000
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.400" (10.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.961" (24.40mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) 1A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 2A Dabartinis - maks 10A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1A Patvirtinimai CQC, CSA, TUV, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LVR100S
LVR100S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 240V 1A RADIAL