LFR606001C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFR606001C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN
Duomenų lapai: 1.LFR606001C.pdf2.LFR606001C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 241 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 241 pcs
  • Pranešimas
LFR606001C specifikacijos
Dalies numeris LFR606001C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 241 pcs Duomenų lapas 1.LFR606001C.pdf2.LFR606001C.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LFR Orientacija -
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 2.874" Dia x 10.374" L (73mm x 263.5mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Class R Išsamus aprašymas Fuse Block 600A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Dabartinis įvertinimas 600A Kontaktinė medžiaga -