LFR604001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFR604001C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 400A DIN
Duomenų lapai: 1.LFR604001C.pdf2.LFR604001C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 401 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 401 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFR604001C specifikacijos
Dalies numeris LFR604001C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 400A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 401 pcs Duomenų lapas 1.LFR604001C.pdf2.LFR604001C.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LFR Orientacija -
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 2.406" Dia x 8.626" L (61.1mm x 219.1mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Class R Išsamus aprašymas Fuse Block 400A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Dabartinis įvertinimas 400A Kontaktinė medžiaga -