LFR600602CID
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFR600602CID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Duomenų lapai: 1.LFR600602CID.pdf2.LFR600602CID.pdf
  • Pranešimas
LFR600602CID specifikacijos
Dalies numeris LFR600602CID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2483 pcs Duomenų lapas 1.LFR600602CID.pdf2.LFR600602CID.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Box Lug
Serija LFR Kiti vardai LFR60060-2CID
Orientacija - Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 60A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFR600603CID
LFR600603CID
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Sandelyje: 2050 pcs
parsisiųsti: LFR600603CID.pdf
RFQ
LFR600602C
LFR600602C