LFR600303SID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFR600303SID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Duomenų lapai: 1.LFR600303SID.pdf2.LFR600303SID.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFR600303SID specifikacijos
Dalies numeris LFR600303SID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2604 pcs Duomenų lapas 1.LFR600303SID.pdf2.LFR600303SID.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija LFR Kiti vardai LFR60030-3SID
Orientacija - Grandinių skaičius 3
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Dabartinis įvertinimas 30A