L6004L3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L6004L3TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L6004L3TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220
Duomenų lapai: 1.L6004L3TP.pdf2.L6004L3TP.pdf3.L6004L3TP.pdf4.L6004L3TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
L6004L3TP specifikacijos
Dalies numeris L6004L3TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57541 pcs Duomenų lapas 1.L6004L3TP.pdf2.L6004L3TP.pdf3.L6004L3TP.pdf4.L6004L3TP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Logic - Sensitive Gate Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Kiti vardai F7267
L6004L3TP-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 4A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 33A, 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 5mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 3mA
Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
L6004L3
L6004L3
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220