L6004F61
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L6004F61 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L6004F61
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC SENS GATE 600V 4A TO202
Duomenų lapai: 1.L6004F61.pdf2.L6004F61.pdf3.L6004F61.pdf4.L6004F61.pdf
  • Pranešimas
L6004F61 specifikacijos
Dalies numeris L6004F61 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC SENS GATE 600V 4A TO202 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4492 pcs Duomenų lapas 1.L6004F61.pdf2.L6004F61.pdf3.L6004F61.pdf4.L6004F61.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 2V
Triacio tipas Logic - Sensitive Gate Tiekėjo prietaisų paketas TO-202
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-202 Long Tab Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-202
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 4A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 33A, 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 10mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 5mA