L17T900.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L17T900.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 900A 170VDC CYLINDR
Duomenų lapai: L17T900.V.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 819 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 819 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
L17T900.V specifikacijos
Dalies numeris L17T900.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 900A 170VDC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 819 pcs Duomenų lapas L17T900.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 170V Dydis / Matmenys -
Serija POWR-GARD® L17T Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai L17T 900
L17T900
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 900A Klasė -