L17T500.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L17T500.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 500A 170VDC CYLINDR
Duomenų lapai: L17T500.V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
L17T500.V specifikacijos
Dalies numeris L17T500.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 500A 170VDC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1065 pcs Duomenų lapas L17T500.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 170V Dydis / Matmenys 1.500" Dia x 1.252" L (38.10mm x 31.80mm)
Serija POWR-GARD® L17T Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Kiti vardai L17T 500
L17T500
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 500A Klasė -