KLKD020.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD020.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLKD020.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/VDC
Duomenų lapai: KLKD020.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KLKD020.T specifikacijos
Dalies numeris KLKD020.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8424 pcs Duomenų lapas KLKD020.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLKD
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai F1832
KLKD 20A
KLKD020
KLKD020.T-ND
KLKD020T
KLKD20
KLKD20A
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 462.056
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0045 Ohms Dabartinis įvertinimas 20A