KLKD02.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD02.5H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLKD02.5H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 2.5A 600VAC/VDC
Duomenų lapai: KLKD02.5H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
KLKD02.5H specifikacijos
Dalies numeris KLKD02.5H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 2.5A 600VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6944 pcs Duomenų lapas KLKD02.5H.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLKD
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai KLKD02.5HLF
KLKD02.5HLF-ND
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 5.142
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0989 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.5A