D0Z18G35
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D0Z18G35
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 35A 380VAC/250VDC
Duomenų lapai: D0Z18G35.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
D0Z18G35 specifikacijos
Dalies numeris D0Z18G35 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 35A 380VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4928 pcs Duomenų lapas D0Z18G35.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 380V
Dydis / Matmenys 0.591" Dia x 1.417" L (15.00mm x 36.00mm) Serija -
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 35A