D0Z18G25
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D0Z18G25
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 25A 380VAC/250VDC
Duomenų lapai: D0Z18G25.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
D0Z18G25 specifikacijos
Dalies numeris D0Z18G25 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 25A 380VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4292 pcs Duomenų lapas D0Z18G25.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 380V
Dydis / Matmenys 0.591" Dia x 1.417" L (15.00mm x 36.00mm) Serija -
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 25A