CG2350MS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG2350MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CG2350MS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 350V 20KA SURFACE MOUNT
Duomenų lapai: CG2350MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CG2350MS specifikacijos
Dalies numeris CG2350MS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 350V 20KA SURFACE MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86766 pcs Duomenų lapas CG2350MS.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 350V Tolerancija -
Serija CG2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD Cylinder Square End Kiti vardai 420-1080-2
420-1080-2-ND
CG2-350MS
F2738TR
Lenkų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Neveikia trumpa No Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount