CG2350LSNTE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CG2350LSNTE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 350V 20KA THROUGH HOLE
Duomenų lapai: CG2350LSNTE.pdf
  • Pranešimas
CG2350LSNTE specifikacijos
Dalies numeris CG2350LSNTE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 350V 20KA THROUGH HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74000 pcs Duomenų lapas CG2350LSNTE.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 350V Tolerancija -
Serija CG2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Cylinder Lenkų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 20000A (20kA) Neveikia trumpa No
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CG2350SN
CG2350SN
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 350V 20KA
Sandelyje: 77842 pcs
parsisiųsti: CG2350SN.pdf
RFQ
CG2350LS
CG2350LS
apibūdinimas: GDT 350V 20KA SURFACE MOUNT
Sandelyje: 55160 pcs
parsisiųsti: CG2350LS.pdf
RFQ
CG2350MS
CG2350MS
parsisiųsti: CG2350MS.pdf
CG2350LSTR
CG2350LSTR
parsisiųsti: CG2350LSTR.pdf
CG2350
CG2350
apibūdinimas: GDT 350V 20KA
parsisiųsti: CG2350.pdf
CG2350LTR
CG2350LTR
apibūdinimas: GDT 350V 20KA THROUGH HOLE
parsisiųsti: CG2350LTR.pdf
CG2350L
CG2350L
parsisiųsti: CG2350L.pdf
CG232U035R2C
CG232U035R2C
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 2300UF 35V SCREW
parsisiųsti: CG232U035R2C.pdf
CG2350LSN
CG2350LSN
parsisiųsti: CG2350LSN.pdf
CG2350LSNTR
CG2350LSNTR