702R1C5.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 702R1C5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 70A 5.5KVAC
Duomenų lapai: 702R1C5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 187 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 187 pcs
  • Pranešimas
702R1C5.5 specifikacijos
Dalies numeris 702R1C5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 70A 5.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 187 pcs Duomenų lapas 702R1C5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 3.000" Dia x 15.875" L (76.20mm x 403.23mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 70A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
702R1C2.75
702R1C2.75
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 70A 2.75KVAC
Sandelyje: 221 pcs
parsisiųsti: 702R1C2.75.pdf
RFQ
702R1C5.5XW
702R1C5.5XW
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 70A 5.5KVAC
Sandelyje: 207 pcs
parsisiųsti: 702R1C5.5XW.pdf
RFQ
702R1C5.5W
702R1C5.5W