702R1B5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 702R1B5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 70A 5.5KVAC CYLINDR
Duomenų lapai: 702R1B5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 122 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
702R1B5.5 specifikacijos
Dalies numeris 702R1B5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 70A 5.5KVAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 122 pcs Duomenų lapas 702R1B5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 18.000" L x 3.000" W x 4.600" H (457.20mm x 76.20mm x 116.84mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 70A