65036R2C5.5W
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 65036R2C5.5W
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC
Duomenų lapai: 65036R2C5.5W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 70 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 70 pcs
  • Pranešimas
65036R2C5.5W specifikacijos
Dalies numeris 65036R2C5.5W Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 70 pcs Duomenų lapas 65036R2C5.5W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 650A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
65039-001LF
65039-001LF
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN RECPT 36POS 2.54MM CRIMP
Sandelyje: 60300 pcs
parsisiųsti: 65039-001LF.pdf
RFQ
65036R2B5.5
65036R2B5.5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC CYL
Sandelyje: 54 pcs
parsisiųsti: 65036R2B5.5.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN TB RCPT 810POS 6ROW R/A T/H
Sandelyje: 5494 pcs
parsisiųsti: 650363-2.pdf
65036R2C5.5
65036R2C5.5
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC
Sandelyje: 79 pcs
parsisiųsti: 65036R2C5.5.pdf
65036R2IB5.5
65036R2IB5.5
Sandelyje: 43 pcs
parsisiųsti: 65036R2IB5.5.pdf
apibūdinimas: CONN RCPT TWINBEAM+ 90POS R/A
parsisiųsti: 650370-1.pdf
apibūdinimas: CONN RCPT TWINBEAM+ 120POS R/A
65039-001ELF
65039-001ELF
Gamintojai: Amphenol FCI
parsisiųsti: 65039-001ELF.pdf
6502UL 002U1000
6502UL 002U1000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 4COND 22AWG FLRST
Sandelyje: 382 pcs
parsisiųsti:
6503
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: HALF FACEPIECE RESPIRATOR 1=1PC
65036R3C5.5
65036R3C5.5