65036R2B5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 65036R2B5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC CYL
Duomenų lapai: 65036R2B5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 54 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 54 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
65036R2B5.5 specifikacijos
Dalies numeris 65036R2B5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC CYL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 54 pcs Duomenų lapas 65036R2B5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 18.000" L x 3.000" W x 8.400" H (457.20mm x 76.20mm x 213.36mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 650A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT TWINBEAM+ 90POS R/A
Sandelyje: 4413 pcs
parsisiųsti: 650370-1.pdf
RFQ
6502UH 8771000
6502UH 8771000