60R250XF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R250XF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 60R250XF
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL
Duomenų lapai: 60R250XF.pdf
  • Pranešimas
60R250XF specifikacijos
Dalies numeris 60R250XF Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 221747 pcs Duomenų lapas 60R250XF.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 15.6s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.785" Dia x 0.122" T (19.93mm x 3.10mm) Serija POLY-FUSE®, 60R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 130 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 50 mOhms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 060R0250
060R0250U
60R250
F1926
F2014
F2014-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.402" (10.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.032" (26.20mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 2.5A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 5A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 2.5A Patvirtinimai cURus, TUV