60R185XMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R185XMR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 60R185XMR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL
Duomenų lapai: 60R185XMR.pdf
  • Pranešimas
60R185XMR specifikacijos
Dalies numeris 60R185XMR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162170 pcs Duomenų lapas 60R185XMR.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 12.6s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.660" Dia x 0.122" T (16.76mm x 3.10mm) Serija POLY-FUSE®, 60R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 190 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 80 mOhms
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai F1995CT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.201" (5.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 3.7A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.85A Patvirtinimai cURus, TUV