60032R2C5.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 60032R2C5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC
Duomenų lapai: 60032R2C5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 88 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
  • Pranešimas
60032R2C5.5 specifikacijos
Dalies numeris 60032R2C5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 88 pcs Duomenų lapas 60032R2C5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 600A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
600349
Gamintojai: Avery Dennison
apibūdinimas: RFID INLAY DRY UHF AD-380IL
Sandelyje: 441566 pcs
parsisiųsti: 600349.pdf
RFQ
600325
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: TURRET HEADGERMAN D.P.
Sandelyje: 713 pcs
parsisiųsti: 600325.pdf
RFQ
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: TURRET HEAD
Sandelyje: 537 pcs
Gamintojai: Avery Dennison
apibūdinimas: RFID INLAY PS WET UHF AD-232IL
Sandelyje: 437090 pcs
60032R2BI5.5
60032R2BI5.5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC
Sandelyje: 51 pcs
parsisiųsti: 60032R2BI5.5.pdf
apibūdinimas: RFID INLAY DRY UHF AD-232IL
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: TOOLS
Sandelyje: 123 pcs
parsisiųsti:
60032R2B5.5
60032R2B5.5
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC CYL
Sandelyje: 46 pcs
parsisiųsti: 60032R2B5.5.pdf
apibūdinimas: RFID INLAY DRY UHF AD-227M5
apibūdinimas: TURRET HEAD
Sandelyje: 568 pcs
apibūdinimas: RFID INLAY PS WET UHF AD-380IL
60032R3C5.5
60032R3C5.5
Sandelyje: 68 pcs
parsisiųsti: 60032R3C5.5.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus