60032R2B5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 60032R2B5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC CYL
Duomenų lapai: 60032R2B5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 46 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 46 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
60032R2B5.5 specifikacijos
Dalies numeris 60032R2B5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC CYL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 46 pcs Duomenų lapas 60032R2B5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 18.000" L x 3.000" W x 8.400" H (457.20mm x 76.20mm x 213.36mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 600A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
60032R3C5.5
60032R3C5.5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC
Sandelyje: 68 pcs
parsisiųsti: 60032R3C5.5.pdf
RFQ
600324
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: TURRET HEADGERMAN D.P.
Sandelyje: 563 pcs
parsisiųsti: 600324.pdf
RFQ
600325
Gamintojai: Astro Tool Corp.
Sandelyje: 713 pcs
parsisiųsti: 600325.pdf
apibūdinimas: TURRET HEAD
Sandelyje: 568 pcs
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: TOOLS
Sandelyje: 116 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: Avery Dennison
apibūdinimas: RFID INLAY DRY UHF AD-380IL
Sandelyje: 441566 pcs
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: TOOLS
Sandelyje: 123 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: Avery Dennison
apibūdinimas: RFID INLAY PS WET UHF AD-232IL
Sandelyje: 437090 pcs
apibūdinimas: RFID INLAY PS WET UHF AD-380IL
apibūdinimas: TURRET HEAD
Sandelyje: 537 pcs
60032R2BI5.5
60032R2BI5.5