45024R2C2.75W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 45024R2C2.75W
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 450A 2.75KVAC
Duomenų lapai: 45024R2C2.75W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 93 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
45024R2C2.75W specifikacijos
Dalies numeris 45024R2C2.75W Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 450A 2.75KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 93 pcs Duomenų lapas 45024R2C2.75W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 2.75kV Dydis / Matmenys 10.875" L x 3.000" W x 6.380" H (276.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 450A