45024R2C2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 45024R2C2.75
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 450A 2.75KVAC
Duomenų lapai: 45024R2C2.75.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 104 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 104 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
45024R2C2.75 specifikacijos
Dalies numeris 45024R2C2.75 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 450A 2.75KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 104 pcs Duomenų lapas 45024R2C2.75.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 2.75kV Dydis / Matmenys 10.875" L x 3.000" W x 6.380" H (276.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 450A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
45024R2C5.5W
45024R2C5.5W
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 450A 5.5KVAC
Sandelyje: 86 pcs
parsisiųsti: 45024R2C5.5W.pdf
RFQ
45023
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: SCREWDRIVER SLOT 0.8X4MM 8.11"