3E16PT15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3E16PT15.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 3A 15.5KVAC
Duomenų lapai: 3E16PT15.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 250 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
3E16PT15.5 specifikacijos
Dalies numeris 3E16PT15.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 3A 15.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 250 pcs Duomenų lapas 3E16PT15.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 15.5kV Dydis / Matmenys 1.563" Dia x 17.500" L (39.69mm x 444.50mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 3A