3E11PT15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3E11PT15.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 3A 15.5KVAC
Duomenų lapai: 3E11PT15.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 303 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
3E11PT15.5 specifikacijos
Dalies numeris 3E11PT15.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 3A 15.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 303 pcs Duomenų lapas 3E11PT15.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 15.5kV Dydis / Matmenys 1.563" Dia x 12.800" L (39.69mm x 325.12mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 3A
Klasė E Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35kA
Patvirtinimai - Programos Transformer Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3E106-2220KV
3E106-2220KV
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN PLUG IEEE 1394 R/A UPRIGHT
Sandelyje: 49543 pcs
parsisiųsti: 3E106-2220KV.pdf
RFQ
JLLN040.TXP
JLLN040.TXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUS 300V F/A CLASS T 40A PLTD
Sandelyje: 4122 pcs
parsisiųsti: JLLN040.TXP.pdf
RFQ
C14G1I
C14G1I
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 1A 690VAC CYLINDR
parsisiųsti: C14G1I.pdf
40KC36
40KC36
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 1200VAC 750VDC