20KPA72-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA72-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA72-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 72V 121.8V P600
Duomenų lapai: 20KPA72-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
20KPA72-B specifikacijos
Dalies numeris 20KPA72-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 72V 121.8V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8750 pcs Duomenų lapas 20KPA72-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 72V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 121.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 75.98V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 20KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 174.1A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
20KPA68A-B
20KPA68A-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 68V 110V P600
Sandelyje: 8057 pcs
parsisiųsti: 20KPA68A-B.pdf
RFQ
20KPA72
20KPA72
apibūdinimas: TVS DIODE 72V 121.8V P600