20KPA68CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA68CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA68CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 68V 110V P600
Duomenų lapai: 20KPA68CA.pdf
  • Pranešimas
20KPA68CA specifikacijos
Dalies numeris 20KPA68CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 68V 110V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8351 pcs Duomenų lapas 20KPA68CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 68V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 110V
Įtampa - suskirstymas (min) 76V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 20KPA
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 183.6A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
20KPA72A
20KPA72A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 72V 116V P600
Sandelyje: 8604 pcs
parsisiųsti: 20KPA72A.pdf
RFQ
20KPA72-B
20KPA72-B
apibūdinimas: TVS DIODE 72V 121.8V P600
Sandelyje: 8750 pcs
parsisiųsti: 20KPA72-B.pdf
RFQ
20KPA68
20KPA68
apibūdinimas: TVS DIODE 68V 115.5V P600