20KPA40CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA40CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA40CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 67.8V P600
Duomenų lapai: 20KPA40CA.pdf
  • Pranešimas
20KPA40CA specifikacijos
Dalies numeris 20KPA40CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 40V 67.8V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8315 pcs Duomenų lapas 20KPA40CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 67.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 20KPA
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 297.9A