20KPA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA40A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA40A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 67.8V P600
Duomenų lapai: 20KPA40A.pdf
  • Pranešimas
20KPA40A specifikacijos
Dalies numeris 20KPA40A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 40V 67.8V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11007 pcs Duomenų lapas 20KPA40A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 67.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 20KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 297.9A Talpa @ dažnumas -