20KPA32A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA32A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA32A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 32V 54.3V P600
Duomenų lapai: 20KPA32A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
20KPA32A specifikacijos
Dalies numeris 20KPA32A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 32V 54.3V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7873 pcs Duomenų lapas 20KPA32A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 32V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 54.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 35.74V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 20KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 20KPA32ACT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 372A