20KPA30CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA30CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA30CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 30V 51.5V P600
Duomenų lapai: 20KPA30CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
20KPA30CA specifikacijos
Dalies numeris 20KPA30CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 30V 51.5V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10104 pcs Duomenų lapas 20KPA30CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 30V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 51.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 33.51V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 20KPA
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 392.2A