20KPA240A-B
20KPA240A-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 240V 387V P600
Sandelyje: 8019 pcs
parsisiųsti: 20KPA240A-B.pdf
RFQ
20KPA232C
20KPA232C
apibūdinimas: TVS DIODE 232V 392.7V P600
Sandelyje: 7884 pcs
parsisiųsti: 20KPA232C.pdf
RFQ
20KPA240A
20KPA240A
parsisiųsti: 20KPA240A.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus