20KPA232CA-B
20KPA232CA-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 232V 374V P600
Sandelyje: 5387 pcs
parsisiųsti: 20KPA232CA-B.pdf
RFQ
20KPA232A
20KPA232A
Sandelyje: 9370 pcs
parsisiųsti: 20KPA232A.pdf
RFQ
20KPA240
20KPA240
apibūdinimas: TVS DIODE 240V 406.35V P600