20KPA192A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA192A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20KPA192A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 192V 309V P600
Duomenų lapai: 20KPA192A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
20KPA192A specifikacijos
Dalies numeris 20KPA192A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 192V 309V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8206 pcs Duomenų lapas 20KPA192A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 192V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 309V
Įtampa - suskirstymas (min) 214.5V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 20KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 20000W (20kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 65.4A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
20KPA192A-B
20KPA192A-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 192V 309V P600
Sandelyje: 6668 pcs
parsisiųsti: 20KPA192A-B.pdf
RFQ
20KPA192CA
20KPA192CA
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 192VWM 309VC AXIAL
Sandelyje: 6996 pcs
parsisiųsti: 20KPA192CA.pdf
RFQ
20KPA192CA-B
20KPA192CA-B
parsisiųsti: 20KPA192CA-B.pdf
20KPA192
20KPA192
apibūdinimas: TVS DIODE 192V 324.45V P600