20KPA180CA
20KPA180CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 291V P600
Sandelyje: 6242 pcs
parsisiųsti: 20KPA180CA.pdf
RFQ
20KPA180
20KPA180
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 305.55V P600