1SMA12CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA12CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA12CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 12V 19.9V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA12CAT3G.pdf2.1SMA12CAT3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
1SMA12CAT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA12CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 12V 19.9V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 210799 pcs Duomenų lapas 1.1SMA12CAT3G.pdf2.1SMA12CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 12V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 19.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 13.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai 1SMA12CAT3GOSDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20.1A
Talpa @ dažnumas 490pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1