1SMA12AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA12AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA12AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 12V 19.9V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA12AT3G.pdf2.1SMA12AT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMA12AT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA12AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 12V 19.9V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4228 pcs Duomenų lapas 1.1SMA12AT3G.pdf2.1SMA12AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 12V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 19.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 13.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai 1SMA12AT3GOSCT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20.1A Talpa @ dažnumas 925pF @ 1MHz