15KPA85CAE3/TR13
15KPA85CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137.6V P600
Sandelyje: 9668 pcs
parsisiųsti: 15KPA85CAE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA85C-B
15KPA85C-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 144.48V P600
Sandelyje: 10557 pcs
parsisiųsti: 15KPA85C-B.pdf
RFQ
15KPA85A
15KPA85A