15KPA85A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA85A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA85A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 85V 137.6V P600
Duomenų lapai: 15KPA85A.pdf
  • Pranešimas
15KPA85A specifikacijos
Dalies numeris 15KPA85A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 85V 137.6V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16125 pcs Duomenų lapas 15KPA85A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 94.9V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 15KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 15KPA85A-ND
15KPA85ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 109.7A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA85A-HRA
15KPA85A-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137.6V P600
Sandelyje: 6126 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA85C
15KPA85C
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 144.48V P600
Sandelyje: 17311 pcs
parsisiųsti: 15KPA85C.pdf
RFQ
15KPA85
15KPA85
parsisiųsti: 15KPA85.pdf
15KPA85A-B
15KPA85A-B