15KPA45CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA45CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA45CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 45V 72.8V P600
Duomenų lapai: 15KPA45CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
15KPA45CA specifikacijos
Dalies numeris 15KPA45CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 45V 72.8V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12969 pcs Duomenų lapas 15KPA45CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 45V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 72.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 50.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 15KPA
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė P600, Axial
Kiti vardai 15KPA45CACT Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 207.4A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA45CAE3/TR13
15KPA45CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.8V P600
Sandelyje: 9974 pcs
parsisiųsti: 15KPA45CAE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA45CA-HRA
15KPA45CA-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
Sandelyje: 5397 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA45C-B
15KPA45C-B
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 76.44V P600
parsisiųsti: 15KPA45C-B.pdf
15KPA45CA-HR
15KPA45CA-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 45VWM 72.8VC AXIAL
parsisiųsti:
15KPA45CA-B
15KPA45CA-B