15KPA45CA-HR
15KPA45CA-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 45VWM 72.8VC AXIAL
Sandelyje: 5153 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA45C-B
15KPA45C-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 76.44V P600
Sandelyje: 12021 pcs
parsisiųsti: 15KPA45C-B.pdf
RFQ
15KPA45CA-HRA
15KPA45CA-HRA
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.8V P600
parsisiųsti:
15KPA45CAE3/TR13
15KPA45CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 15KPA45CAE3/TR13.pdf
15KPA45ATR
15KPA45ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: 15KPA45ATR.pdf
15KPA45CA
15KPA45CA